No kūniņas par tauriņu, no saknēm uz gaismu! 

Metamorfozes masāžas attīstībā un zinātniskajā bāzē milzīgs nopelns ir angļu naturopātam un refleskologam Robertam Sentdžonam, kurš pētījumu rezultātā izveidoja jaunu refleksoloģijas karti. Viņš meklēja atbilstību starp pēdas fizisko izskatu un klienta (pacienta) psihisko, emocionālo uzvedību, pieņemot, ka pastāv dziļāka saistība par to, kas līdz tam tika atklāts.

Viņš saprata, ka no mugurkaula refleksa var nolasīt indivīda attīstību grūtniecības periodā, kad cilvēks attīstās ne tikai fiziski, bet veidojas arī viņa raksturs. Pamazām viņš atklāja, ka mugurkaula reflekss pēdās ir arī grūtniecības perioda reflekss.

Tika izstrādāta vieglu kustību masāža gar mugurkaula refleksa zonām, kas iedarbojās arī uz pirmsdzemdību periodu, enerģētiskajiem blokiem. Laika gaitā masāža tika nedaudz koriģēta un pilnveidota. 

R. Sentdžons šo masāžu nodēvēja par “Pirmsdzemdību terapiju”, mūsdienās masāžu pazīst kā “Metamorfiskā tehnika” – metamorfozes masāža.

Vienu reizi nedēļā tiek veikta masāža. Kurss sastāv no 3 masāžām.

Ar vieglas masāžas palīdzību tiek masētas pēdas, plaukstas un galva.

Šī masāžas tehnika ir ieteicama visiem. Var veikt grūtniecēm un bērniem, cilvēkiem gados. Masāža veiksmīgi tika pielietota arī bērniem, kam ir attīstības traucējumi, jo tika pierādīta efektivitāte iedarbojoties uz augšanas impulsiem, noņemot bioenerģētiskos blokus.

Masāža palīdz rast līdzsvaru, lai cilvēks var paspēt pielāgoties dzīves nepārtrauktajām pārmaiņām. Tiek atgūts emocionālais miers, cilvēks var rast izeju samilzušā situācijā, kā arī spēj pieņemt lēmumus, lai spertu soli pretī izaugsmei, laimei. Bieži cilvēkiem rodas atbildes uz jautājumiem un izskaidrojumi sajūtām. 

Pēc masāžas cilvēks ir spējīgs piedod sev un citiem,  par  dažādām sīkām un arī  lielām problēmām, jo pēc masāžas (kursa) no sēklas izaug koks, no kūniņas attīstās brīnumains taurenis.

Masāža vienmēr ierosina pārmaiņas, lai cilvēks atrastos sev labvēlīgākā vidē.